AUSTRIAN STUDY CENTER
Здійснимо вашу мрію навчатися за кордоном в найкращих університетах Австрії!
В нашій команді
зібрані кращі експерти у сфері освіти. Всі фахівці, що залучені в процес вступу у ВНЗ, мають понад 6 років досвіду роботи в освітній сфері та більш як 300 успішних вступів в університети за кордоном. За роки роботи ми налагодили зв'язки з найкращими навчальними закладами Австрії.
вступити у бажаний ВНЗ зростають у кілька разів, а також ASC захистить Вас від всіляких підводних каменів при вступі. Ваш успіх важливий для нас!
З нами Ваші шанси
ASC допомагає студентам з різних країн зорієнтуватися у світі вищої освіти в Австрії та вступити в найбажаніші ВНЗ, пропонуючи простий і перевірений, покроковий алгоритм прийняття рішення у виборі ВНЗ і виборі майбутньої професії.
роботи в освітній сфері
понад 6 років
успішних вступів у ВНЗ за кордоном
400+
вступили в бажаний
університет разом з нами
100% студентів
про засновників Austrian Study Center
Завдяки багаторічному досвіду життя в Австрії (живемо в Відні вже майже 6 років), ми зуміли розібратися від А до Я в системі освіти Австрії, що допомагає нам успішно супроводжувати студентів на кожному етапі вступу
Ми самі пройшли цей шлях і на своїх помилках змогли створити ідеальний, перевірений і покроковий алгоритм вступу до ВНЗ, який використовують студенти, що працюють з нами
Наше головне завдання — допомогти та показати Вам, що вступ в австрійських ВНЗ — це цікавий шлях до університету мрії
відео про нас
наші партнери
E-mail:
austrianstudycenter@gmail.com
FAQ
Так! Для того, щоб вступити в австрійський університет вам потрібно мати атестат і сертифікат про знання німецької мови на рівні А2. Austrian Study Center допоможе зробити все інше!
РОБОЧІ ДНІ
КОНТАКТи
Онлайн для всіх міст світу
10:00 - 17:00
Пн - пт:
вихідний
Субота:
вихідний
Неділя:
E-mail:
Телефон:
Телефон: